Kategorie
Komunikat Studia niestacjonarne Studia stacjonarne

Przyznawanie miejsc w akademikach na 2022/2023

Uprzejmie informujemy, że aktualne informacje na temat obowiązujących terminów i zasad przyznawania miejsc w Domach Studenta na zbliżający się rok akademicki znajdą Państwo na stronie Biura do spraw Pomocy Materialnej UW: https://bpm.uw.edu.pl/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-wnioskowaniu-o-miejsce-w-domu-studenta/ .

Kategorie
Komunikat

Nowy kierunek studiów II stopnia w Instytucie Historii Sztuki UW – Historia kultury w dobie humanistyki cyfrowej

Zapraszamy do zapoznania się z informacją o nowym kierunku studiów, który pojawi się w naszej ofercie w roku akademickim 2022-23. Studia II stopnia na kierunku Historia kultury w dobie humanistyki cyfrowej oferują kształcenie o charakterze ogólnohumanistycznym, ze szczególnym naciskiem na poznanie narzędzi humanistyki cyfrowej oraz ich…

Kategorie
Komunikat

Nowa strona IHS UW

Archiwalną zawartość strony ihs.uw.edu.pl można przeglądać tutaj.

Kategorie
Komunikat Studia niestacjonarne Studia stacjonarne

Rozliczenie roku

Szanowni Państwo, po uzyskaniu wszystkich ocen i zaliczeń należy niezwłocznie zwrócić się mailowo z prośbą o rozliczenie roku do p. Sylwii Wójtowicz (swojtowicz@uw.edu.pl). Na rozliczenie mają Państwo czas do końca września, ale proszę nie czekać do ostatniej chwili, ponieważ Sekretariat będzie wtedy przeciążony i nie…

Kategorie
Komunikat Studia niestacjonarne

Egzaminy w sesji poprawkowej

W zakładce plany został opublikowany zaktualizowany harmonogram sesji poprawkowej semestru letniego dla studiów niestacjonarnych. Przypominamy także o konieczności zaliczenia BHP, o czym informowaliśmy m.in. w tym wpisie.

Kategorie
Komunikat Studia stacjonarne

Egzaminy w sesji poprawkowej

Szanowni Państwo, w zakładce Plany zajęć studiów stacjonarnych znajdą Państwo harmonogram egzaminów w sesji poprawkowej semestru letniego 2021/2022.

Kategorie
Studia niestacjonarne Studia stacjonarne

Szkolenia BHP

Szanowni Państwo, Przypominamy, iż obecnie wyznaczone terminy zaliczenia powyższego przedmiotu obejmują daty: 21 marca–10 lipca 2022 r. oraz 29 sierpnia–11 września 2022 r. Szkolenie mają obowiązek zrealizować studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, którzy rozpoczynają kształcenie na UW na pierwszym roku studiów pierwszego stopnia lub studiów…

Kategorie
Komunikat Objazdy Studia stacjonarne

Szczegółowy plan obozu terenowego

Szanowni Państwo, studentów drugiego roku studiów stacjonarnych prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym programem obozu terenowego, który uwzględnia godziny i miejsca zbiórek oraz informacje dotyczące miejsc noclegowych. Program obozu terenowego 2022

Kategorie
Komunikat Studia stacjonarne

Egzaminy w sesji letniej 2021/2022

Szanowni Państwo, harmonogram zbliżającej się sesji egzaminacyjnej na studiach stacjonarnych znajdą Państwo w zakładce Plany zajęć studiów stacjonarnych – Instytut Historii Sztuki UW. Prosimy uważnie zapoznać się z terminami zaliczeń i egzaminów.

Kategorie
Komunikat Studia stacjonarne

Plan zajęć studiów stacjonarnych na 2022/2023

Szanowni Państwo, w zakładce Plany zajęć studiów stacjonarnych – Instytut Historii Sztuki UW znajdą Państwo aktualne siatki zajęć na nadchodzący rok akademicki. Przy planowaniu wyboru zajęć fakultatywnych proszę brać pod uwagę ofertę dydaktyczną na semestr zimowy i letni.

Kategorie
Studia niestacjonarne

Godziny otwarcia Instytutu w dniach 24 kwietnia i 15 maja – studia niestacjonarne

W dniach 24 kwietnia i 15 maja Instytut Historii Sztuki przy ul. Prostej 69 będzie otwarty od 10:15. Dziękujemy Państwu za udział w ankiecie.

Kategorie
Komunikat Objazdy Studia stacjonarne

Obóz terenowy studiów stacjonarnych (4-9.07, 11-16.07.2022)

Drogie Studentki, Drodzy Studenci, informujemy, że obóz terenowy studiów stacjonarnych odbędzie się w dniach 4-9.07 oraz 11-16.07.2022 i będzie obejmował Poznań z Wielkopolską oraz Mazowsze. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym programem obozu.