Komunikat Studia stacjonarne

Visual Literacy. Trzecia edycja międzynarodowego modułu

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

w listopadzie rozpocznie się trzecia edycja rocznego modułu dydaktycznego „Visual Literacy: Understanding Images across Europe – Past and Present”, prowadzonego we współpracy z Uniwersytetem Mediolańskim i Uniwersytetem Karola, w ramach sojuszu uniwersytetów badawczych 4EU+.

Do udziału w module serdecznie zapraszamy studentów drugiego roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia historii sztuki. Zajęcia będą obejmowały warsztaty terenowe w Mediolanie, Pradze i Warszawie, konwersatorium online oraz tutorial. Udział w warsztatach zostanie opłacony z budżetu projektu.

Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych udziałem w module odbędzie się na platformie Zoom w czwartek 5 września o godz. 17:00. Link do spotkania otrzymają Państwo w osobnej wiadomości.

Nabór na zajęcia, prowadzony w oparciu o listy motywacyjne w języku angielskim, odbędzie się w październiku.

Więcej na temat projektu można przeczytać w zakładce Moduł dydaktyczny (4EU+).

Ostatnia aktualizacja 27/08/2024