Komunikat Studia niestacjonarne Studia stacjonarne

Rekrutacja na studia I i II stopnia – 2024/2025

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kształcenia w Instytucie Historii Sztuki oraz zasadami i terminami rekrutacji na studia stacjonarne oraz niestacjonarne I i II w roku akademickim 2024/2025. Znajdują się one na stronie Internetowej Rekrutacji Kandydatów w zakładkach OFERTA i REKRUTACJA.
Zapisy ruszają 6 czerwca.

Masz pytanie związane z rekrutacją? Napisz do naszej Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej: rekrutacja.wnks@uw.edu.pl Kontakt z komisją rekrutacyjną Wydziału Nauk o Kulturze i Sztuce odbywa się także przez system Internetowej Rekrutacji Kandydatów, pytanie możesz zadać po zalogowaniu się na konto kandydata przez zakładkę Pomoc lub w opisie zasad rekrutacji konkretnego kierunku poprzez kafelek “Zadaj pytanie”.

Ostatnia aktualizacja 05/06/2024