Komunikat Studia niestacjonarne Studia stacjonarne

Nabór studentów w spektrum autyzmu do udziału w programie tutoringowym

Centrum Wsparcia Akademickiego BON UW prowadzi nabór osób w spektrum autyzmu do programu tutoringowego w ramach projektu „Uniwersytet dla wszystkich – Level up”.

W ramach programu student może otrzymać wsparcie tutora – innego studenta – w zakresie planowania nauki i uczenia się, załatwiania spraw organizacyjnych i formalnych na uczelni, nawiązywania kontaktów z innymi osobami, korzystania z usług na uczelni czy docierania w nowe miejsca.

Z programu może skorzystać każdy student Uniwersytetu Warszawskiego, niezależnie od kierunku studiów.

Udział w programie poprzedzony jest konsultacją w Centrum Wsparcia Akademickiego BON UW, zapisy: bon@uw.edu.pl z dopiskiem ZGŁOSZENIE – CWA

Szczegóły dostępne są na stronie www.bon.uw.edu.pl/spektrum i www.bon.uw.edu.pl/tutoring

Ostatnia aktualizacja 12/04/2021