Historia sztuki

Studia stacjonarne historii sztuki pierwszego i drugiego stopnia obejmują zajęcia wykładowe, konwersatoryjne i seminaryjne, których większość prowadzona jest w małych grupach, co pozwala wykładowcom na indywidualne podejście do studentów i ich potrzeb. Zajęcia odbywają się nie tylko w salach wykładowych, ale także w galeriach, muzeach oraz istotnych kolekcjach sztuki dawnej i współczesnej. Duża pula przedmiotów ma charakter fakultatywny i jest tematycznie związana z badawczymi zainteresowaniami pracowników Instytutu. Zróżnicowana oferta zajęć do wyboru umożliwia studentom dostosowanie programu studiów do ich własnych zainteresowań i potrzeb. Poza zajęciami, studenci mogą liczyć na merytoryczne wsparcie pracowników Instytutu podczas indywidualnych konsultacji. Ponadto Instytut zapewnia dobre warunki lokalowe, dostęp do bogatych zbiorów bibliotecznych i przestrzeń do dyspozycji studentów.

Ostatnia aktualizacja 31/01/2023